Електрично ќебе (120x150cm)

1,990.00ден

Опис

Димензии 120х150cm

Карактеристики:
• Лесно се мести под по чаршавот и ефикасно ја загрева целата постела (чаршавот и прекривките);
• Едноставна регулација и контрола на температурата;
• Засебна, дуална регулација на температурата за секоја страна од креветот за двајца;
• Голема заштеда на енергија (троши помалку од една сијалица);

Голема трајност и лесно одржување.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Електрично ќебе (120x150cm)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *