Никотин Протект (2+1) Гратис

1,990.00ден

Опис

Пакување: 60 капсули, пластично пакување.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули, еднаш до два пати во денот со вода по оброк.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Никотин Протект (2+1) Гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *