Slimcut Пакет (1 Bootyslim+ 1 Slimfast + 1 Waterloss)

2,990.00ден

Најновиот програм за слабеење SLIMCUT од Бионатурал! Единствен пакет од 3 целосно природни, иновативни додатоци на исхраната со научно докажано, синергистичко дејство кое гарантира здраво и ефикасно слабеење и тонирање на телото.

Опис

Најновиот програм за слабеење SLIMCUT од Бионатурал! Единствен пакет од 3 целосно природни, иновативни додатоци на исхраната со научно докажано, синергистичко дејство кое гарантира здраво и ефикасно слабеење и тонирање на телото.

WATERLOSS продуктот од програмата за слабеење SLIMCUT е наменет за елиминација на вишокот вода  и токсини од организмот, измазнување на телото и намалување на видливоста на целулитот. Уникатната комбинација на плод од кактус, јава чај, екстракт од црвено вино и коњско опавче, артичока, млечни трн и глуварче, докажано ја зголемува елиминацијата на вода и токсини од организмот за повеќе од 3 пати, овозможувајки брз и ефикасен почеток на слабеењето.

SLIMFAST продуктот од програмата за слабеење SLIMCUT содржи иновативна формула базирана на сицилијански црвен портокал, во комбинација со екстракти од каенски пипер, зелен чај, вакаме алга и витамин Б6, која докажано ја намалува апсорпцијата на масти од храната, го спречува полнењето и проширувањето на масните клетки со масти и најважно, овозможува разградувањето и ослободувањето на мастите кои веќе биле складирани во масното ткиво. SLIMFAST има ефикасно дејство точно на мастите наталожени на половината, што го решава најголемиот проблем на жените!

BOOTYSLIM продуктот од програмата за слабеење SLIMCUT претставува уникатна комбинација која го спојува докажаниот термоген ефектит на Л-Карнитинот, со ензимското дејство на папајата, енергијата која ја дава гуараната кои заедно со екстракт од зелен чај и витамини од Б-комплексот, ефикасно го активираат метаболизмот на мастите, овозможувајки нивно максимално согорување, што ќе го врати виткото и тонирано тело кое го посакуватe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Slimcut Пакет (1 Bootyslim+ 1 Slimfast + 1 Waterloss)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *