Waterloss

990.00ден

Опис

WATERLOSS продуктот од програмата за слабеење SLIMCUT е наменет за елиминација на вишокот вода  и токсини од организмот, измазнување на телото и намалување на видливоста на целулитот. Уникатната комбинација на плод од кактус, јава чај, екстракт од црвено вино и коњско опавче, артичока, млечни трн и глуварче, докажано ја зголемува елиминацијата на вода и токсини од организмот за повеќе од 3 пати, овозможувајки брз и ефикасен почеток на слабеењето.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Waterloss”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *